Po tych hotelach możesz w czasie urlopu chodzić bez ubrania

Nudyści od wielu lat mają swoje plaże, na których mogą pokazywać się zupełnie nago, jednak mało kto wiedział, że istnieją również hotele, w których nie trzeba nosić ubrania.

 

Oto najbardziej znane z nich!

 

pokój hotelowy

Najwięcej wiadomo o hotelach dla nudystów zlokalizowanych w USA, Meksyku oraz na Jamajce. Można tu poruszać się bez jakiejkolwiek odzieży nie tylko w pokojach gościnnych, ale i na całym terenie obiektu. Nie musimy ubierać się wychodząc na korytarz czy na znajdujący się obok basen.

 

W Las Vegas, w Miami czy w Ventana Inn & Spa w Kalifornii można brać udział w imprezach dla nagich osób (trzeba jednak mieć więcej niż 21 lat), oddawać się masażom oraz korzystać z tureckiej łaźni. W Meksyku znajdziemy zarówno obiekty przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, jak i te dla osób w każdym wieku. Najczęściej oferują zarówno noclegi, jak też baseny, jaccuzzi, a nawet plażę zorganizowaną specjalnie dla nieodzianych gości.

 

Hotele Temptation Resort Spa oraz San Jose del Cabo mają w swojej ofercie nieco więcej. Można tu dodatkowo brać udział w zabawach dla dorosłych, w których uczestnicy rzadko coś na siebie wkładają. Jednym z najlepszych rozwiązań jest jamajski hotel Breezes Grand Resort & Spa Negril, który jest podzielony na część dla gości ubranych i nieubranych.

 

Na Jamajce naturyści mogą też skorzystać z idealnego dla imprezowiczów hotelu Sunset Beach Resort & Spa w Montego Bay. Natomiast europejscy nudyści mogą udać się do Hylterbergu w Szwecji, gdzie nago można zasiąść nawet w jadalni.